||איך להחליף זכוכית בחלון עץ, ולאפשר לאור לחדור פנימה

איך להחליף זכוכית בחלון עץ, ולאפשר לאור לחדור פנימה

כמו שלכל סיר יש מכסה, כך לכל חלון יש מסגרת. ובתוך המסגרת יש זכוכית – חוצצת בינינו לבין העולם שבחוץ ומאפשרת לנו הרבה אור ושקיפות (טוב, לא תמיד). כשהיא נשברת, אז אנו גם מקבלים אויר שחודר לתוך הבית, ואת זה אנו לא בהכרח רוצים. פתאום אנו קולטים שקר שם בחוץ… וחשוב יותר – זכוכית שבורה עלולה להוות גורם סיכון בבית ורצוי מאוד לתקנה במהירות האפשרית ולא להתעכב עם זה. זה פשוט לא בטיחותי.

כדי להחליף את הזכוכית אנו צריכים ראשית לקחת את מידותיה וללכת לזגג שיחתוך לנו אותה לפי המידה, בהתאם לדוגמא שנבחר, עובי הזכוכית וכד’. רצוי להביא איתנו דוגמא מהזכוכית שנשברה – בזהירות! עם הדוגמא יהיה לנו הכי קל להגיד לזגג מה אנו רוצים במקום זו שנשברה. בנוסף אנו צריכים שפופרת סיליקון, רצוי שקופה, שניתן לקנות בכל חנות חומרי בנין (עלות עד 10 ש”ח, נכון לפברואר 2012). בעבודות נגרות וזכוכית מאוד מומלץ לעבוד עם מפסלת, שלא נמצאת ברוב הבתים, אך כדאי מאוד לקנות אחת  או שתיים כאלו שיהיו בבית. היא תצדיק את עצמה כבר לאחר הסרטון הזה.

הסיליקון במקרה שלנו משמש להדבקה וגם קצת לאטימה. הוא מתייבש יחסית במהירות ומתקשה כבר אחרי שעתיים שלוש. ייבוש והתקשות סופיים שלו בד”כ אחרי כ- 10 שעות מתחילת היישום. במקרה של הדבקת זכוכית לחלון או דלת, ניתן להשתמש בחלון, בעדינות, מיד לאחר היישום שלו.

 ראו את הסרטון, המסביר בפירוט איך מחליפים זכוכית בחלון, במקרה שלנו חלון אמבטיה קטן וחמוד.

הממ... אם בא לך להגיב, זה המקום והזמן, ממש כאן למטה ▼ (התגובות מפורסמות רק לאחר אישורן)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d בלוגרים אהבו את זה: