כמה פעמים יצא לך לקרוא לבעל מקצוע כדי שיתקן נזילה, יתלה מדף או יסדר את המנורה, ושילמת לו מאות שקלים תמורת עבודה של כמה דקות? ובאותה נשימה אמרת לעצמך שיכולת לתקן את זה בעצמך! האמת, יכולת 🙂

כואב הלב… לא חבל?

רוצה לחסוך הרבה כסף? יופי, כי הגעת למקום הנכון! אני אלמד אותך איך ניתן לחסוך מאות ואפילו אלפי ש”ח בשנה על הוצאות לבעלי מקצוע.

אני אלמד אותך לתקן ולהתקין כמעט כל דבר בבית! זה פשוט, קל, מעשי ומיידי להיות הנדימן בעצמך!

מהיום, אפשר לתקן זאת בעצמך. וכל זאת בהשקעה מזערית של זמן, ובמחיר שהוא פחות מעלות ביקור של איש מקצוע!

ד”ר פיקס – תקן זאת בעצמך מקנה לך ידע וחוסך לך כסף וזמן!

ד”ר פיקס – תקן זאת בעצמך הינו מותג ששם לו למטרה ללמד איך לתקן כל דבר בבית ובסביבתו הקרובה, בעצמך, תוך התמקדות במקצועיות, אמינות ופשטות. כל זאת ע”י שימוש בכלי עבודה פשוטים הנמצאים בכל בית, וחומרים זמינים הניתנים לרכישה בכל חנות קרובה, והכי חשוב – בכיף!

ד”ר פיקס – תקן זאת בעצמך מעביר סדנאות מעשיות וחווייתיות המסבירות צעד אחר צעד, בצורה פשוטה וקלילה, איך מתקנים ומתקינים כמעט הכל בבית – ברז דולף, ניאגרה נוזלת, צנרת אינסטלציה גלויה, תליית מתקנים, תיקוני חשמל פשוטים ועוד. ד”ר פיקס – תקן זאת בעצמך, אינו מתיימר להחליף בעלי מקצוע בעלי התמחות ייחודית, כגון – מיזוג, חשמל, שיפוצים וכד’. בסדנאות המועברות מושם דגש רב על פשטות, ישימות וכיף! המון כיף! או כפי שאומרים במחוזותינו – מוי כיף!

ד”ר פיקס – תקן זאת בעצמך דוגל בתכנים איכותיים ומקוריים. בכל התכנים הקיימים באתר ובסדנאות המועברות מושקעות שעות רבות של מחשבה עמוקה, תשומת לב, רגישות לצרכי המשתמשים, ולא פחות חשוב – אהבה.

לאלדד שמח, הבעלים והמייסד, מהנדס תעשיה וניהול בוגר הטכניון, ידע ונסיון אישי שנצברו במשך למעלה מ- שנים של תיקונים, תִיכוּן, הקמה, בניה וביצוע בתחומים רבים ומגוונים, ומעל 20 שנות נסיון בהדרכה למגוון פורומים – החל מאחד על אחד וכלה בקהל של מאות אנשים.

הידע והנסיון של ד”ר פיקס – תקן זאת בעצמך חוסכים לך כסף!

לפרטים נוספים:
054-2614545 אלדד
(Heb בעברית) info@drfix.co.il
(Eng באנגלית) info@drfix.co.il