||כמה מילים על נזק מתמשך לאוזניים ואיך להימנע ממנו, כדי שתוכלו לשמוע את מה שחשוב באמת

כמה מילים על נזק מתמשך לאוזניים ואיך להימנע ממנו, כדי שתוכלו לשמוע את מה שחשוב באמת

כמה פעמים יצא לכם להיות באירוע – חתונה, בר מצווה, מופע בפארק, הופעה, חוג ריקודי עם, הופעת רחוב וכד’ – ולהרגיש שהרעש מחריש אוזניים, עד כדי כך שאתם פשוט סובלים? אני בטוח שזה קורה לכם בכל חתונה… מבאס, נכון? נכון! אבל מילא מבאס, זה פשוט גורם נזק בלתי הפיך לאוזניים שלכם, ואוי ואבוי אם יש ילדים איתכם, כי האוזניים שלהם רגישות פי כמה, ועל כן הנזק הנגרם להן גדול שבעתיים!

אם אתם מרגישים כמוני, כדאי לכם לראות את הסרטון, בו תקבלו מושג עד כמה הרעש חזק, ואיך להימנע ממנו. והכי חשוב – הפיצו את הבשורה, כדי שנוכל ביחד להתגבר על התופעה המזיקה הזו!

2018-09-22T20:55:46+00:0022/9/18|כללי|4 Comments

4 Comments

 1. A 02/10/2018 at 13:26 - Reply

  ריבוע נייר טואלט מסוכן, פיסות יכולות להשאר בתוך האוזן! אל תעשו ככה. רק אטמים אמיתיים.

  כמו כן, בהופעות מוזיקה אומרים שטוב יותר לשים אטמים מכיוון שהווליום נועד למסך את הדיבורים והשירה של האנשים לידכם. גם אנשי הסאונד, שתפקידם לוודא שהצליל איכותי ברמות אבחנה גבוהות, שמים פקקים.

  • אלדד 02/10/2018 at 13:40 - Reply

   היי,
   אני מסכים שאטמים ייעודיים עדיפים על כל דבר אחר, אבל מניסיון של המון שנים, אין שום בעיה לתחוב נייר טואלט לאוזן. זה עושה את העבודה ולא נשאר כלום באוזן.

   אלדד 🙂

  • אלדד 22/09/2018 at 20:53 - Reply

   נחמה,
   כל האטמים שבקישור הם טובים. אתייחס לשלושה סוגים:
   1. האטמים הספוגיים בצורת קונוס (שורה ראשונה, השניים משמאל). בעקרון הם לשימוש חד פעמי, או מספר פעמים.
   2. האטמים מסיליקון שיש להם שרוך ושלושה קפלים (שורה ראשונה, שלישיים משמאל). אלו אטמים רב פעמיים שניתן לשטוף אותם אחת לכמה שימושים. אני משתמש בהם הכי הרבה.
   3. אטמי סיליקון בהתאמה אישית (שורה ראשונה, ראשונים משמאל). אלו אטמים אישיים שמותאמים בדיוק למבנה האוזן של אדם מסוים (בעזרת יציקת חומר לתוך האוזן ויצירת דגם ממנו, בערך כמו שמייצרים פלטה לשיניים). לדעתי אין צורך ללכת כל כך רחוק למי שאינו חייב אטמים במסגרת העבודה היומיומית שלו.

   אלדד 🙂

הממ... אם בא לך להגיב, זה המקום והזמן, ממש כאן למטה ▼ (התגובות מפורסמות רק לאחר אישורן)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d בלוגרים אהבו את זה: