אני כאן כדי לעזור לך לחסוך כסף! אני מדריך אנשים והופך אותם מחסרי יכולת לבעלי יכולת. רוצה גם? זה הזמן להגיע לסדנאות שלי שחוסכות לך כסף!

קולות הטפטוף של הברז משגעים אותך? הרעש התמידי של הנזילה בניאגרה מחרפן אותך? נעים לך להישאר בחושך? האם לעד המדף יישאר סגור באריזתו המקורית? עד מתי המקדחה תייחל למגע ידיך המלטף? נמאס לך מהתלות באחרים? לא רוצה לחכות לעד שמישהו יעשה בשבילך את העבודה ואז יגבה ממך מאות ואלפי ש”ח על משהו שיכולת לעשות בקלות בעצמך?

זה הזמן לצאת מעבדות לחירות ולהיות האדון של עצמך, בלי טובות של אף אחד! לתקן ולהתקין כמעט הכל בבית, בעצמך, כאן ועכשיו! זה קל, מהיר, פשוט וכיפי!

 

 

 

 

אני מזמין אותך להגיע לסדנא שתלמד אותך איך לתקן ולהתקין כמעט הכל בבית, בעצמך!

סדנא מעשית המיועדת ל-2-3 משתתפים, הכוללת התנסות פעילה של המשתתפים, תוך שימת דגש רב על לימוד התכל’ס של התיקונים ותחזוקת הבית. כל הידע וכל הטריקים שצריך לדעת על מנת לתקן כמעט הכל בבית. הסדנא מורכבת מ-3 מפגשים שבועיים של 4 שעות כל מפגש, כאשר בכל מפגש נלמד נושא מסוים (פירוט נושאים בהמשך). בסוף הסדנא מגיעים הביתה ומתחילים לתקן! בעצמך! בלי טובות של אף אחד!

 

תכל’ס, מה לומדים בסדנא:

מפגש ראשון: רק אני והארגז שלי – עבודה עם כלי עבודה בסיסיים (פטיש, מברג וכד’), עבודה עם ברגים ומסמרים, סוגי ברגים, דיבלים, עוגן פיליפס (ג’מבו), עבודה עם מקדחה – איך קודחים בכל סוג קיר (בלוק, בטון, גבס, חרסינה), שימוש בדיבל לקיר גבס, תליית מדף על קיר, שימוש במטר, שימוש בפלס, שימוש נכון בסולם ועוד.

מפגש שני: הגיעו מים עד נפש – ניקוי והחלפת סיפון כיור ומסנן ברז, החלפת ברז סוללה מהקיר וברז פרח מהשיש, החלפת אטמים בניאגרות מסוגים שונים, עבודה עם מפתח שבדי ומפתח צינורות, כלי עבודה ייעודיים, עבודה עם טפלון ופשתן ועוד.

מפגש שלישי: יש מתח באויר – הסבר על בטיחות בעבודה עם חשמל, קצת תיאוריה על חשמל, הסבר על המפסקים בארון החשמל, איך מאתרים קצר בבית מלוח החשמל, הסבר על נורות מסוגים שונים (ליבון, ניאון/פלורסנט, PL, EL וכד’), החלפת נורות ניאון, עבודה עם טסטר ומד מתח, חיבור תקע/שקע לכבל חשמל, חיבור שקע חשמל בקיר ועוד. בחלקו האחרון של המפגש – עבודה עם דבקים מסוגים שונים ולמטרות שונות, יתרונות וחסרונות של כל דבק, עבודה עם סיליקון.

 

לפרטים נוספים:

info@drfix.co.il

054-2614545

ד"ר פיקס - אלדד שמח